Jonida Maliqi publikon foto të kapitenit të zemrës së saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:06 14-08-2017 Jonida Maliqi publikon foto të kapitenit të zemrës së saj

Jonida Maliqi një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare, së fundmi ka qenë prezente në media për shkak të ndaarjes nga bashkëshorti.

Të gjithë tashmë i kanë syte tek këngëtarja për të zbuluar kush do të t’i rrëmbejë zemrën por Jonida e ka treguar publikisht atë.

Jonida ka publikuar një foto të kapitenit që ka në zemër dhe ai  është djali i saj bukurosh. 

Capture_copy_copy.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040187120437622
array(1) { ["section"]=> string(63) "jonida-maliqi-publikon-foto-te-kapitenit-te-zemres-se-saj-89103" }