Jonida Maliqi uron nënën e saj për ditëlindje. Por kur sheh foton e beson pse thonë ‘’Bëmë mama të të ngjaj’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:36 12-12-2015 Jonida Maliqi uron nënën e saj për ditëlindje. Por kur sheh foton e beson pse thonë ‘’Bëmë mama të të ngjaj’’

“Gëzuar ditëlindjen Mamush! Ti më ke bërë kjo që jam’’, i shkruan këngëtarja nënës së saj, Artës, duke publikuar edhe një foto të saj.

Dhe zonja është plot sharm, klas, stil dhe duket që ka shumë shije. Veshur me një fustan jeshil, çanta kombinuar bukur me këpucët e sheshta dhe gjerdani i gjatë në ngjyrë të zezë.

Tashmë e kuptuam se nga e ka të trashëguar shijen këngëtarja Maliqi…

 

jonidamaliqinenaoki

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096940994262695
array(1) { ["section"]=> string(110) "jonida-maliqi-uron-nenen-e-saj-per-ditelindje-por-kur-sheh-foton-e-beson-pse-thone-beme-mama-te-te-ngjaj-27596" }