Jonida shkëlqen në plazh me stilin unik, Romeo i bën komentin romantik: Yll deti se qielli ka plot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:14 12-07-2020 Jonida shkëlqen në plazh me stilin unik, Romeo i bën komentin romantik: Yll deti se qielli ka plot

Jonida Maliqi është një ndër femrat më me stil në botën e showbizit shqiptar.

Këngëtarja e njohur, është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon herë pas here foto dhe video të ndryshme.

Së fundim ajo ka publikuar disa foto në ‘Instagram’, ku shihet në plazh dhe e veshur me shumë stil.

Jonida shfaqet më një fustan të zi transparet, teksa ka të vendosur një palë syze dhe një kapele.

Kjo elegancë dhe bukuri nuk kishte se si të rrinte pa komentuar nga i dashuri i saj, aktori Romeo Veshaj.

“Yll deti se qielli ka plot,” shkruan aktori teksa shkrimin e ka shoqëruar edhe me një zemër të kuqe.

Kujtojmë që pas ndarjes Jonida dhe Rome janë sërish bashkë dhe nuk e fshehin më dashurinë e tyre.

Screenshot_8.png

Screenshot_10.pngScreenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088720321655273
array(1) { ["section"]=> string(103) "jonida-shkelqen-ne-plazh-me-stilin-unik-romeo-i-ben-komentin-romantik-yll-deti-se-qielli-ka-plot-213636" }