Jonida Vokshi feston ditëlindjen dhe pozon me barkun e rrumbullakosur, zbulon moshën dhe javën e shtatzënisë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:27 10-04-2020 Jonida Vokshi feston ditëlindjen dhe pozon me barkun e rrumbullakosur, zbulon moshën dhe javën e shtatzënisë (FOTO)

Bukuroshja Jonida Vokshi feston sot ditëlindjen e 34-të, edhe pse vetë ajo e pranon se është shumë ndryshe nga çdo ditëlindje tjetër.

Pavarësisht situatës me Koronavirusin, Jonida shprehet se ky vit është më i lumturi për të dhe se mezi pret të njohë vogëlushen e saj.

Përveç barkut të rrumbullakosur na zbuloi se është në javën e 31-të të shtatzënisë.

“Në 34 vite të festuara, sot është me i lumturi për mua, pavaresisht situates. Zoti më ka bërë dhuratën më të bukur në jetë, ty e vogla ime, që po numëroj ditët për të të parë fytyrën e për të të ndjerë aromen 34 vjeçe, 31 javë shtazënë”- shkruan Jonida Vokshi në Instagram.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091159343719482
array(1) { ["section"]=> string(119) "jonida-vokshi-feston-ditelindjen-dhe-pozon-me-barkun-e-rrumbullakosur-zbulon-moshen-dhe-javen-e-shtatzenise-foto-202117" }