Jonila Godole: Opozita nuk ka mbështetjen e shoqërisë civile

Publikuar tek: politike, më 23:04 29-01-2018 Jonila Godole: Opozita nuk ka mbështetjen e shoqërisë civile

Pedagogia Jonila Godole e ftuar në "Tonight Ilva Tare" në Ora News tha se një problem mjaft i madh i opozitës është mungesa e shoqërisë civile.

“Opozita nuk ka mbështetjen e shoqërisë civile çka ja bën mjaft të vështirë. Kur Rama ishte në opozitë ka pasur një zë mjaft të fuqishëm siç ishte MJAFT- ku Veliaj pastaj kaloi këtej..

Kjo është një vështirësi që i shtohet opozitës. Nuk e di kush është zgjidhja. Por fakt, është që ajo krijohet dhe mbështetet kur është në pushtet. Ajo është vetëm”, u shpreh Godole.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01075005531311
array(1) { ["section"]=> string(66) "jonila-godole-opozita-nuk-ka-mbeshtetjen-e-shoqerise-civile-108414" }