Jose Mourinho sulmon në rrugë djalin 14 vjeçar (Video)

Publikuar tek: sport, më 14:18 21-10-2015

Trajneri i Chelsea, Jose Mourinho është bërë pjesë e një tjetër incidenti. Portugezi ka sulmuar një djal 14 vjeçar në Londor, i cili po e filmonte gjatë kohës që ai po ecte në rrugë dhe fliste në telefon.

Në video shihet momenti kur Mourinho afrohet me shpejtësi drejt kamerës, më pas lëvizja e saj nuk ka fiksuar gjë tjetër.

14 vjeçari është shprehur se nuk i ka folur apo e ka ofenduar trajnerin, por ai iu vërsul atij pa asnjë arsye.

Incidenti ka ndodhur të dielën në Londrën perëndimore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069971084594727
array(1) { ["section"]=> string(58) "jose-mourinho-sulmon-ne-rruge-djalin-14-vjecar-video-23648" }