Jozefina Topalli bëhet nostalgjike, kujton kohën kur ka qenë deputete (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:04 28-10-2019 Jozefina Topalli bëhet nostalgjike, kujton kohën kur ka qenë deputete (FOTO)

Jozefina Topalli vijon të mbetet një ndër figgurat politike që tërheq shumë interesin e njerëzve, si për jetën personale edhe për atë profesionale.

Ndonëse nuk është angazhuar në politikë, ajo vijon të mbetet aktive në rrjetet sociale, ku jep edhe idetë e saj për gjendjen aktuale në politikë, megjithëse rrallëherë.

Ditën e sotme, gruaja e parë që ka mbajtur postin e kryetares së Kuvendit, është bërë nostalgjike dhe është kthyer pas në kohë.

Politikania ka publikuar një foto nga koha që ka qenë deputete dhe këtë imazh ajo tregon se ia dërgoi një mike.

“Foton ma nisi nje mike e imja”, shkruan Topalli.

sdgfhjk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042197942733765
array(1) { ["section"]=> string(80) "jozefina-topalli-behet-nostalgjike-kujton-kohen-kur-ka-qene-deputete-foto-183808" }