Jozefina Topalli e nis Vitin e Ri me borë nga vila e saj, mesazhi krah të bijës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:17 02-01-2018 Jozefina Topalli e nis Vitin e Ri me borë nga vila e saj, mesazhi krah të bijës

Jozefina Topalli e nis Vitin e Ri 2018 nga vila e saj në Razëm.

“Mes borës dhe mrekullisë së heshtjes së saj.
Vit të bardhë, miq të mij të fcb!” shkruan ish-kryeparlamentarja Topalli krah vajzës së saj Megi Topallit e cila vitin që lamë pas mbylli edhe historinë e dashurisë me këngëtarin Luiz Ejlli.

joz.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029098033905029
array(1) { ["section"]=> string(85) "jozefina-topalli-e-nis-vitin-e-ri-me-bore-nga-vila-e-saj-mesazhi-krah-te-bijes-105143" }