Jozefina Topalli hap arkivat dhe publikon foton e veçantë: Doja ta ndaja me ju, është foto shumë e dashur për mua  

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:20 29-06-2020 Jozefina Topalli hap arkivat dhe publikon foton e veçantë: Doja ta ndaja me ju, është foto shumë e dashur për mua   Jozefina Topalli

Jozefina Topalli ka publikuar në rrjete sociale një foto të veçantë për të dhe gjithë familjen e saj. Ish-kryeparlamentarja mesa duket është bërë nostalgjike dhe ka hapur arkivat.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj këtë foto tepër të dashur për të. Në imazhin e vendosur me kujdes brenda një kornize druri, shihet nëna e Jozefinës, znj.Xhina, e cila mban në duar Jozefinën e vogël, teksa ngjitur me ta është ulur në stol dhe vëllai i saj më i madh. 

korniza.jpg

Nënë Xhina mban veshur një fustan të zi me jakë V, ndërsa Jozefina me një bluze me pika, me pelena dhe një fjongo në kokë. Vëllai i saj shihet me tuta të shkurtra dhe një këmishë me kuadrate shumë të bukur.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092439651489258
array(1) { ["section"]=> string(118) "jozefina-topalli-hap-arkivat-dhe-publikon-foton-e-vecante-doja-ta-ndaja-me-ju-eshte-foto-shume-e-dashur-per-mua-212219" }