Jozefina Topalli larg politikës, por shfaqet me të bijën dhe qenin në shëtitje pasditeje (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:45 16-05-2019 Jozefina Topalli larg politikës, por shfaqet me të bijën dhe qenin në shëtitje pasditeje (FOTO)

Nuk dihet nëse i pëlqen më politika ose jo, por ajo që dihet me siguri nga gjithë fotot që postohen më së fundi në rrjetet sociale, është dëshira e saj e madhe për natyrën, në ecje sportive, nën shoqërinë e vajzës, Megit, dhe Roit, qenit të familjes.

Vetëm para pak minutash foton e poston në rrjet Megi Topalli, vajza e Jozefinës.

Nënë e bijë shfaqen të relaksuara dhe të qeshura ndërsa bëjnë ecjen e pasdites.

Dhe në fakt duket se politikës së nxehtë, sidomos djathas, i mungon një mendje si e Jozefina Topallit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014951944351196
array(1) { ["section"]=> string(99) "jozefina-topalli-larg-politikes-por-shfaqet-me-te-bijen-dhe-qenin-ne-shetitje-pasditeje-foto-164589" }