Jozefina Topalli: Lista e Bashës është e bizneseve dhe familjes së tij

Publikuar tek: barometri, më 07:31 02-06-2017 Jozefina Topalli: Lista e Bashës është e bizneseve dhe familjes së tij

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013416051864624
array(1) { ["section"]=> string(75) "jozefina-topalli-lista-e-bashes-eshte-e-bizneseve-dhe-familjes-se-tij-80900" }