Jozefina TOPALLI merr mbështetjen e parë nga një ARTIST: Luli është vegël e Sorosit, pak me vonesë në këtë lëvizje (DEKLARATA)

Publikuar tek: politike, më 09:35 29-10-2020 Jozefina TOPALLI merr mbështetjen e parë nga një ARTIST: Luli është vegël e Sorosit, pak me vonesë në këtë lëvizje (DEKLARATA)

Jozefina Topalli merr mbështetjen e parë nga një artist dhe publikisht. Eshtë këngëtari shkodran Frederik Ndoci që përgëzon ish-eksponenten e lartë të PD për iniciativën dhe shkruan se kjo lëvizje është e vonuar.

“Pak me vonesë. Por më mirë vonë se kurrë. LuBa është vegël e Soros. Detyroi Doktorin me u tërheq. Dhe bani të djathtën ma dështake për 6-7 vjet” shkruan Ndoci në profilin në rrjetet sociale ku Topalli ka hedhur fjalimin e mbajtur një ditë më parë.

Jozefina Topalli, shpalosi dje lëvizjen e re për ndryshim sic tha ajo, ndërkohë që priste që një lëvizje të dilte kundër treshes Rama-Meta-Basha. E kur kjo nuk ndodhi, Topalli mori iniciativën për të qenë në krye të lëvizjes deri në zgjedhjet e 25 prillit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Partia e re e Topallit, Frrok Çupi: Iniciativë për demokracinë, PD nuk lejoi kurrë zhvillimin e ideve. Tregon pse Genc POLLO nuk ikën dot nga PD (‘Pengu’)
Kujtim Gjuzi del në mes të Kuvendit dhe thotë me bindje: Nuk ka Covid! I kthehen deputetët e tjerë: Ulu! Ulu ore (DEBATI) »
Article Logic
Execution time: 0.010122060775757
array(1) { ["section"]=> string(129) "jozefina-topalli-merr-mbeshtetjen-e-pare-nga-nje-artist-luli-eshte-vegel-e-sorosit-pak-me-vonese-ne-kete-levizje-deklarata-225599" }