Jozefina Topalli mes maleve të veriut, publikon foto me familjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:18 20-08-2016 Jozefina Topalli mes maleve të veriut, publikon foto me familjen

Deputetja e Prtisë Demokratike, Jozefina Topalli duket se ka zgjedhur Alpet Shqiptarë për të kaluar këtë fundjavë.

Topalli ka publikuar një foto së bashku me famijen ku nuk mund të mos bjerë në sy madhështia e maleve dhe panorama qetësuesë që të falin, dhe kjo vihet re edhe në fytyrat e tyre.

“Mes maleve te Veriut” shkruan deputetja bashkangjitur fotos me të bijën dhe bashkëshortin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019043922424316
array(1) { ["section"]=> string(69) "jozefina-topalli-mes-maleve-te-veriut-publikon-foto-me-familjen-50358" }