Jozefina Topalli mesazh të koduar nga karantina, i bën ‘suport’ Bregu: Në udhëtimin e jetës do të hasni shumë maska dhe pak fytyra

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:30 09-04-2020 Jozefina Topalli mesazh të koduar nga karantina, i bën ‘suport’ Bregu: Në udhëtimin e jetës do të hasni shumë maska dhe pak fytyra Topalli, Bregu

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli në këto ditë ku pandemia Covid-19 është kthyer në kërcënim duke bllokuar dhe aktivitetet normale ka bërë një postim misterioz në rrjete sociale.

Ndërsa ka hedhur një foto të saj në "Instagram" Topalli ka shkruar një shprehje të një prej dramaturgëve më të mëdhenj të kohërave Luigi Pirandello, që thotë se në udhëtimin e gjatë të jetës do të hasni shumë maska dhe pak fytyra. Një mesazh ndoshta i koduar dhe pa adresë ky i Topallit që ka marrë edhe pëlqimin e koleges së saj ish-deputetes Majlinda Bregu, të dyja të përjashtuara listat e zgjedhjeve nga kreu demokrat Lulzim Basha.

“Do të mësoni se në udhëtimin e gjatë të jetës do të hasni shumë maska dhe pak fytyra”, është kjo shprehja e Luigi Pirandello e ndarë nga Topalli bashkangjitur ne foton e saj.

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098049640655518
array(1) { ["section"]=> string(133) "jozefina-topalli-mesazh-te-koduar-nga-karantina-i-ben-suport-bregu-ne-udhetimin-e-jetes-do-te-hasni-shume-maska-dhe-pak-fytyra-202009" }