Jozefina Topalli përkrah fëmijëve dhe bashkëshortit në festën e Pashkës (Fotot)

Publikuar tek: politike, më 19:06 27-03-2016 Jozefina Topalli përkrah fëmijëve dhe bashkëshortit në festën e Pashkës (Fotot)

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka kaluar sot një ditë përkrah bashkëshortit dhe dy fëmijëve, në shtëpinë ku ka kaluar fëmijërinë e saj.

"Sot, bashkë me familjen kaluam një ditë shumë të bukur në Shkodër, në shtëpinë ku kam lindur e jam rritur.

Faleminderit të gjithëve për urimet me mesazh, watsapp, viber etj. Të gjithë miqve të mi nga unë e familja ime: Gëzuar Pashkët!”, shkruan në Facebook deputetja e Partisë Demokratike, ndërsa nuk kanë munguar edhe komentet pozitive të ndjekësve të saj në rrjetin social.

12512356_979625042086900_7341408019485512756_n.jpg

12928177_979628698753201_6020247167034076944_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099179744720459
array(1) { ["section"]=> string(83) "jozefina-topalli-perkrah-femijeve-dhe-bashkeshortit-ne-festen-e-pashkes-fotot-36152" }