Jozefina Topalli publikon foton kur festonte krishtlindjen me fëmijët e vegjël dhe bashkëshortin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:27 25-12-2017 Jozefina Topalli publikon foton kur festonte krishtlindjen me fëmijët e vegjël dhe bashkëshortin

Me rastin e festave edhe politikanët shqiptarë dalin nga pozicioni i tyre klasik me deklarata dhe qendrime politike, por zgjedhin të publikojnë foto apo momente nga jeta e tyre private.

Të njëtën gjë ka bërë edhe ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli në rrjetet sociale.

Në një postim në facebook, Topalli ka publikuar një foto nga shumë kohë më parë kur ishte fëmijët e saj ishin të vegjël. Në foto ajo shfaqet me dy fëmijët e saj dhe bashkëshortin në krahë.

Këtë foto, Jozefina Topalli e ka përshkruar me diçiturën, “Një kujtim i ëmbël me fëmijët e vegjël në Shkodër”.

Më poshtë postimi i plotë i Jozefina Topallit:

Screenshot_4_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032366037368774
array(1) { ["section"]=> string(103) "jozefina-topalli-publikon-foton-kur-festonte-krishtlindjen-me-femijet-e-vegjel-dhe-bashkeshortin-104335" }