Jozefina Topalli publikon një foto të realizuar muaj më parë, zbuloni ku ndodhet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:30 06-07-2017 Jozefina Topalli publikon një foto të realizuar muaj më parë, zbuloni ku ndodhet

Jozefina Topalli sapo ka publikuar një foto të realizuar disa muaj më parë në Gjermani.

Ish-kryetarja e Kuvendit sapo e ka postuar në facebook dhe shkruan se këtë foto e ka realizuar disa muaj më parë te Muri i Berlinit.

Deputetja demokrate shfaqet para godinës ndërtesës madhështore dhe duket sikur po reflekton përballë grafiteve shumëngjyrëshe. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024133920669556
array(1) { ["section"]=> string(85) "jozefina-topalli-publikon-nje-foto-te-realizuar-muaj-me-pare-zbuloni-ku-ndodhet-85210" }