Jozefina Topalli takon Sali Berishën në zyrë? Ish-zëdhënësja e kryeministrit e zbulon me këtë FOTO

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:42 28-12-2017 Jozefina Topalli takon Sali Berishën në zyrë? Ish-zëdhënësja e kryeministrit e zbulon me këtë FOTO

Ditën e sotme ish-kryetarja e Kuvendit dhe një nga figurat qëndrore të PD, Jozefina Topalli duket se ka patur një takim të rëndësishëm me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Takimi mes tyre mund të jetë realizuar në “ABA Business Center”,  ku siç edhe dihet që në ndërtesën moderne ndodhet edhe zyra e ish-kryeministrit Berisha, në të cilën zhvillon takimet me rëndësi.

Ish-zëdhënësja e PD, Erla Mëhilli poston para pak minutash në rrjetet sociale një foto të tyre të përbashkët dhe e cilëson se është realizuar pikërisht në ambientet e “ABA Business Center”.

“Mirësevjen 2018”, shkruan Erla në këtë foto ku shfaqet duke pozuar me Jozefina Topallin dhe përfaqësues të tjerë demokratë. 

 

erla.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019516944885254
array(1) { ["section"]=> string(104) "jozefina-topalli-takon-sali-berishen-ne-zyre-ish-zedhenesja-e-kryeministrit-e-zbulon-me-kete-foto-104669" }