Jozefina Topalli uron festat me një foto familjare, po nusja e shtëpisë ku është? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:57 26-12-2017 Jozefina Topalli uron festat me një foto familjare, po nusja e shtëpisë ku është? (FOTO)

Jozefina Topalli ka publikuar një foto me familjen e saj me rastin e festave. Por në foto mungon nusja e shtëpisë, gazetarja sportive Eva Murati.

Djali i Jozefina Topallit, Genari dhe moderatorja janë në një lidhje disa vjeçare së bashku, dhe lidhja e tyre tashmë është e zyrtarizuar, por mungesa e saj në foto na bën të kemi dyshime.

Një foto pa nusen e shtëpisë do të ishte jo e kompletuar. Gjithsesi në postimet e rrjeteve sociale të Genarit dhe Evës nuk mungojnë fjalët e dashurisë për njëri tjetrin, kaq na mjafton.

joz.jpg

Screenshot_17.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074200630187988
array(1) { ["section"]=> string(91) "jozefina-topalli-uron-festat-me-nje-foto-familjare-po-nusja-e-shtepise-ku-eshte-foto-104410" }