Jozefina Topalli uron krishtlindjet me këtë foto të bukur familjare, por një detaj në veshjen e saj bie në sy për keq

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:41 24-12-2016 Jozefina Topalli uron krishtlindjet me këtë foto të bukur familjare, por një detaj në veshjen e saj bie në sy për keq

Ish kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka zgjedhur një fotografi familjare me bashkëshortin djalin e vajzën, por edhe qenin e shtëpisë së tyre, për të uruar krishtlindjet dhe vitin e ri 2017 për të gjithë shqiptarët në këtë natë krishtlindjesh.

Por ish-kryetarja e Parlamentit, e shquar për veshjen e saj shumë elegante, ka harruar një detaj aspak të vogël nga foto që ka prezantuar.

Jozefina Topalli shfaqet me çizme të mëdha bore që nuk I kanë aspak hije në një foto si kjo, edhe pse dy gratë e familjes, ajo dhe Megi, kanë preferuar të kuqen e krishtlindjeve në ditën e madhe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013268947601318
array(1) { ["section"]=> string(122) "jozefina-topalli-uron-krishtlindjet-me-kete-foto-te-bukur-familjare-por-nje-detaj-ne-veshjen-e-saj-bie-ne-sy-per-keq-63659" }