‘Ju jeni heronjtë tanë në këtë betejë’, Meta mesazh personelit të spitalit: Krenarë për ju!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:08 13-03-2020 ‘Ju jeni heronjtë tanë në këtë betejë’, Meta mesazh personelit të spitalit: Krenarë për ju!

Presidenti, Ilir Meta pak minuta më parë me një postim në rrjetet sociale ka përgëzuar për punën dhe përkushtimin të gjithë mjekët, infermierët, sanitarët dhe personelin mbështetës.

Meta ka thekuar se këta janë heronjtë tanë në këtë betejë për mbrojtjen dhe shëndetin e çdo qytetari.

“Mjekët, infermierët, sanitarët dhe personeli mbështetës janë sot në vijën e parë të përballjes me pandeminë. Mirënjohje të thellë dhe falenderim për përkushtimin, profesionalizmin dhe sakrificat, edhe të familjeve të tyre. Ju jeni heronjtë tanë në këtë betejë për mbrojtjen e shëndetit të çdo qytetari të vendit!

Krenarë për të gjithë ju!” shkruan Meta.

 

90201704_501720694071235_6933541885491281920_n.jpg89336950_645544686237532_5175275135996788736_n.jpg90098101_653341905494157_1690563745488568320_n.jpg89994842_664813264292669_8436730123549409280_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010198831558228
array(1) { ["section"]=> string(93) "ju-jeni-heronjte-tane-ne-kete-beteje-meta-mesazh-personelit-te-spitalit-krenare-per-ju-198487" }