Ju kujtohet 'mamaja e Florit'? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 17:49 22-05-2018 Ju kujtohet 'mamaja e Florit'? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO) Pavlina Mani

“Njerëz dhe Fate”, është një ndër serialet e para shqiptare, dhe më të preferuarit ndër vite.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite, të gjithë janë të intersuar të dinë se çfarë ka ndodhur me aktorët protagonistë të filmit. Një prej aktorëve më të spikatur aktorja Pavlina Mani, e cila luajti rolin e nënës së Florit, Dritës.

Pas mbarimit të xhirimeve aktorja u largua së bashku me familjen në SHBA. Ajo jeton në Amerikë prej më shumë se 16 vitesh dhe pamja e saj ka ndryshuar jashtëzakonisht shumë.

-640-0-5b042ece97e83.jpg

-640-0-5b042eca05751.png

-640-0-5b042ec85a058.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025362014770508
array(1) { ["section"]=> string(65) "ju-kujtohet-mamaja-e-florit-ja-cfare-ka-ndodhur-me-te-foto-121730" }