Ju kujtohet Talulanti që kërkonte motër, ja si duket sot ai (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:52 28-08-2016 Ju kujtohet Talulanti që kërkonte motër, ja si duket sot ai (Foto)

Filmi “Taulanti kërkon një motër”,  është ndjekur ndër breza dhe vazhdon të ndiqet akoma.

Ai vogëlush i ëmbël e i dashur, që kërkonte me ngulm një motër është rritur tashmë.

I njohur si “Taulanti”, por me identitet Donald Kokona sot pas 33 vitesh duket shumë ndryshe.

Megjithatë në zemrën e shqiptarëve ai njihet si Taulanti, dhe pse kanë kaluar vite të tëra.taulanti_kerkon_nje_moter.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081629753112793
array(1) { ["section"]=> string(69) "ju-kujtohet-talulanti-qe-kerkonte-moter-ja-si-duket-sot-ai-foto-51101" }