‘Ju mungova?’, Enca publikon foto sapo zgjohet nga gjumi, gjysma e gjoksit jashtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:57 23-01-2021 ‘Ju mungova?’, Enca publikon foto sapo zgjohet nga gjumi, gjysma e gjoksit jashtë Enca Haxhia

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka kohë që nuk bëhet e gjallë në rrjete sociale, duke ngritur dyshime dhe aludime të ndryshme tek fansat e saj.

Mirëpo sot sapo është zgjuar nga gjumi bukuroshja me forma të kolme ka publikuar një foto vetëm me reçipeta ku shkruan: Mirëmëngjes, ju mungova?

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Ajo ka nxjerrë në pah gjoksin bombastik që duket sikur po i shpërthen nga reçipetat, duke zgjuar kështu dhe ndjekësit e saj nga gjumi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Feston 42-vjetorin, modelja shqiptare mahnit me bukurinë (FOTO)
‘Nuk merrem vesh me burrin’, 33-vjeçarja i kërkon këshillë, Rudina Dembacaj: Ndarja është super zgjidhje, lëre urgjent! »
Article Logic
Execution time: 0.010736227035522
array(1) { ["section"]=> string(83) "ju-mungova-enca-publikon-foto-sapo-zgjohet-nga-gjumi-gjysma-e-gjoksit-jashte-236116" }