Ju s’e dini por Arilena dhe këngëtarja tjetër shqiptare i kanë vënë “flakën” Moskës, publiku përlotet (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:46 01-08-2017 Ju s’e dini por Arilena dhe këngëtarja tjetër shqiptare i kanë vënë “flakën” Moskës, publiku përlotet (VIDEO)

Ndoshta ju ka shpëtuar “Europa Plus Live 2017” që është zhvilluar në Moskë ku kanë interpretuar këngëtarja shqiptare Arilena Ara dhe këngëtarja tjetër shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha.

Arilena ka elektrizuar fansat ndërsa Bebe i bëri edhe të përloten.

Ndiqni performancat e tyre live!

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069949626922607
array(1) { ["section"]=> string(110) "ju-s-e-dini-por-arilena-dhe-kengetarja-tjeter-shqiptare-i-kane-vene-flaken-moskes-publiku-perlotet-video-87977" }