'Ju vetë jeni artist', Kastriot Tusha rikujton momentin e sikletshëm me gazetaren

Publikuar tek: kulture-art, më 19:23 05-04-2018 'Ju vetë jeni artist', Kastriot Tusha rikujton momentin e sikletshëm me gazetaren Tenori Kastriot Tusha

Tenori shqiptar Kastriot Tusha ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Pasdite në Top Channel”, teksa ka kujtuar edhe një moment të sikletshëm ku një gazetare nuk arriti t’a njihte gjatë një premiere operistike.

Tusha tregoi qetësisht se nuk e kishte marrë për keq pyetjen e gazetares nëse ai ishte artist, por sipas tij një profesionist duhet të jetë i përgatitur në fushën e tij.

Jo të gjithë duhet të më njohin mua, por kur mbulon një fushë të caktuar duhet të jesh e përgatitur. Të tjera përgjigje kisha në tru e të tjera gjëra thashë. Pati reagime të shumta nga ajo video dhe nuk ishte mirë për vajzën”, ka thënë tenori.

Ndërkohë video u kthye në virale në kohë kur u publikua.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028939962387085
array(1) { ["section"]=> string(85) "ju-vete-jeni-artist-kastriot-tusha-rikujton-momentin-e-sikletshem-me-gazetaren-115834" }