Juana, vrasësja meksikane tregon makabritetet që kryente me viktimat pa kokë

Publikuar tek: bota, më 22:07 13-07-2016 Juana, vrasësja meksikane tregon makabritetet që kryente me viktimat pa kokë

Juana është një nga vrasëset me pagesë më famëkeqe jo vetëm në Meksikë por të në gjithë botën, monstruozitetet e së cilës tejkalojnë fantazitë e filmave horror si “Hanibali”.

E njohur me pseudonimin 'La Peque', ajo ka treguar nga qelia e saj nga burgu i Kalifornisë, makabritetet që kryente pasi vriste objektivët e saj të cilëve iu priste kokën e më pas lahej në gjakun e tyre.

Ajo u detyrua të prostituonte në moshën 15 vjeçare për të rritur foshnjen e saj por shumë shpejt u punësua nga kartelet e drogës si spiune.

JNUANAreenshot_1.jpg

Nëse do të bënte ndonjë gabim ajo lidhej për një javë dhe ushqimi i saj i vetëm ishte një taco në ditë.

Sipas mediave meksikane, ishe ky momenti kur ajo u fiksua pas gjakur teksa u bë dëshmitare në vrasjen e një personi me topuz në fytyrë.

JUANAshot_1.jpg

“Më eksitonte gjaku i tyre, lahesha me të madje një herë e kam pirë teksa ishte ende i ngrohtë”, ka thënë ajo. Por pjestarë të kartelit tregojnë se ajo ka kryer edhe seks me trupat e vrarë ndërsa përdorte kokat e prera për të kënaqur veten.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024322986602783
array(1) { ["section"]=> string(81) "juana-vrasesja-meksikane-tregon-makabritetet-qe-kryente-me-viktimat-pa-koke-46504" }