Jul Deda çon fëmijët te stoli ku është takuar për herë të parë me bashkëshorten, i biri thotë atë që s'e priste

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:42 21-07-2019 Jul Deda çon fëmijët te stoli ku është takuar për herë të parë me bashkëshorten, i biri thotë atë që s'e priste

Aktori i humorit Julian Deda është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përditshëmria.

Ai ka treguar gjithmonë se është shumë i hapur dhe transparent me ndjekësit. Së fundmi Juli ka publikuar një foto me familjen e tij nga Shkodra.

Aktori zbulon se stoli ku ata janë ulur është stoli ku është takuar për herë të parë me bashkëshorten e tij.

Juli i kishte dërguar fëmijët atje për t'i njohur me këtë fakt, por reagimi i djalit nuk ishte ai që priste.

"I them femijeve. "Eja dalim nje foto tek ky stoli ketu. Eshte stoli ku mami dhe babi u takuan per here te pare, para 21 vitesh ". Vajza leshoi nje: "Uaaa sa bukur", ndersa djali i keput nje: "Ça eshte ky takim n'stol, ishin mbyll lokalet?", shkruan Juli krahas fotos në Instagram.

hxjkhlj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10683703422546
array(1) { ["section"]=> string(117) "jul-deda-con-femijet-te-stoli-ku-eshte-takuar-per-here-te-pare-me-bashkeshorten-i-biri-thote-ate-qe-s-e-priste-172852" }