Jul Deda e thotë hapur si i zgjidh problemet me gruan: E marr dhe shkojmë në krevat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:25 31-10-2020 Jul Deda e thotë hapur si i zgjidh problemet me gruan: E marr dhe shkojmë në krevat FotoArkive: Jul Deda me bashkeshorten

Aktori i njohur i humorit Jul Deda ka treguar se si i zgjidh problemet me bashkëshorten. Në një intervistë, aktori ka thënë se e ka gjetur “gjuhën e artë” me partneren e tij.

Duke folur për ‘Glamour Zone’ Juli ka thënë se kur ka probleme me bashkëshorten, i zgjidh duke e marrë këtë të fundit “dhe shkon në krevat”.

Ke thënë që nuk para zihesh me bashkëshorten, po në momentin që keni ndonjë mosmarrëveshje si e zgjidhni? Si e gjeni gjuhën e artë me njëri tjetrin?

“Aaa, si e zgjidhim… , e marr dhe shkojmë në krevat (qesh). Por varet orari, nëse është orë e vonë shkojmë, ose nësë s’është orë e vonë dhe janë fëmijët nuk shkojmë (qesh). Unë nuk mbaj shumë inat, ta thashë. Edhe nëse kemi ndonjë gjë, shkoj ta sqarojmë, nuk mund të rri pa folur, nuk e mbaj dot”, u përgjigj aktori.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prindër për herë të parë, Gold AG zbulon gjininë e bebit
»
Article Logic
Execution time: 0.013170003890991
array(1) { ["section"]=> string(89) "jul-deda-e-thote-hapur-si-i-zgjidh-problemet-me-gruan-e-marr-dhe-shkojme-ne-krevat-225887" }