Jul Deda i kalon të gjitha caqet me këtë foto që sapo ka publikuar, Rama dhe Basha si çuna blloku

Publikuar tek: sport, më 15:49 19-07-2017 Jul Deda i kalon të gjitha caqet me këtë foto që sapo ka publikuar, Rama dhe Basha si çuna blloku

Aktori i njohur i humorit Julian Deda, i nderuar së fundmi edhe me çmim nga presidenti Nishani është i njohur për qendrimet e tij politike, gjë të cilën e shfaq edhe në postimet në rrjetet sociale.

Por këtë herë Deda duket sikur e ka thyer traditën e tij të postimeve duke publikuar në një foto shumë ndryshe. Me një ironi të thellë, Deda ka shpërndarë një foto montazh ku ka transformuar kreun e PD-së Basha, dhe kryministrin Edi Rama.

Në fakt kjo foto tallëse e Dedës vjen edhe pas qendrimeve të tij politikë, ku është pozicionuar haptazi në favor të grupimit anti Basha, madje ka marrë pjesë edhe në disa takime nëpër rrethe të ndryshme.

Më poshtë statusi i Julian Dedës:

Screenshot_2_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017816066741943
array(1) { ["section"]=> string(102) "jul-deda-i-kalon-te-gjitha-caqet-me-kete-foto-qe-sapo-ka-publikuar-rama-dhe-basha-si-cuna-blloku-86669" }