Jul Deda i thotë fukarallëkut “Ik pi*dhu” (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:50 03-07-2016 Jul Deda i thotë fukarallëkut “Ik pi*dhu” (Foto)

Aktori i humorit, Jul Deda, ndoshta është njeriu më me fat sot për sot në Shqipëri, por jo edhe qytetari më korrekt.

Ai ka gjetur plot 30 lekë në Aeroportin e Rinasit, por thotë se ia hodhi fukarallëkut, duke nënkuptuar se nuk ka ndërmend t’i dorëzojë te autoritetet.

“Jam me fat. Gjeta 30 lek ne aeroport. Tani i them fukarallikut "ik pirdhu". Juhuuuu.....”, shkruan ai duke treguar paratë të prerjes një 20-tëshe dhe një dhjetëshe. Kush e di se kujt “hallexhiu" i kanë rënë ato lekë në aeroport ku qarkullojnë shumë të tillë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023323059082031
array(1) { ["section"]=> string(50) "jul-deda-i-thote-fukarallekut-ik-pi-dhu-foto-45402" }