Jul Deda sërish kundër LGBT-së: Nuk mund t’i themi derrit dajë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:32 07-05-2016 Jul Deda sërish kundër LGBT-së: Nuk mund t’i themi derrit dajë

Aktorit të humorit Julian Dedës iu fshi nga profili në “Facebook” një status ku sulmonte komunitetin LGBT, e megjithatë ai sërish nuk ka hequr dorë nga qëndrimi i tij publik.

Madje në shfaqjen “Apartamenti 2XL”, që do të transmetohet sot, Deda ka veshur një bluze ku shkruhet: “Na u rrit çuni, na u bë gocë. Eh ç’na gjeti”.

Foton e ka postuar në rrjetet sociale dhe shprehet se: “Asnjëherë nuk i kam kuptuar ata që thonë se të jesh artist duhet të jesh aq mëndjehapur sa të pranosh çdo lloj budallallëku. Gabim. Edhe artistët njerëz normal prej mishi dhe gjaku janë dhe s'mund t’i thonë derrit dajë.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02846097946167
array(1) { ["section"]=> string(67) "jul-deda-serish-kunder-lgbt-se-nuk-mund-t-i-themi-derrit-daje-39797" }