Juli tenton të përshëndes fansat por e pengon diçka (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:55 19-07-2016 Juli tenton të përshëndes fansat por e pengon diçka (FOTO)

Humoristi, Jul Deda ka dashur të përshëndes fansat e tij me një foto, por atë e ka penguar një saç që gjendet gjithmonë në muret e ballkoneve si dhe qimja e flokut që është ndarë nga tufa.

“Ju përshëndes me atë qimen e flokut që është ndarë nga tufa dhe me atë saçin. Që s’na u hoq një herë nga muret e ballkonet tona”- shkruan Juli

 

 

 jdeda_juli_123.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033307790756226
array(1) { ["section"]=> string(62) "juli-tenton-te-pershendes-fansat-por-e-pengon-dicka-foto-47112" }