Julia Roberts një yll, nis plazhin në Hawai. E besoni dot që është 48? (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:15 17-06-2016 Julia Roberts një yll, nis plazhin në Hawai. E besoni dot që është 48? (FOTOT)

Julia Roberts një yll, nis plazhin në Hawai. E besoni dot që është 48 vjeç? Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për shqiptarët shfaqet thjesht, por rrezëllitëse në këto foto me të shoqin Danny Moder.

 juliaroberts5.jpgjuliaroberts6.jpgjuliaroberts7.jpgjuliaroberts8.jpgjuliaroberts9.jpgjuliaroberts.jpgjuliaroberts2.jpgjuliaroberts3.jpgjuliaroberts4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028304100036621
array(1) { ["section"]=> string(79) "julia-roberts-nje-yll-nis-plazhin-ne-hawai-e-besoni-dot-qe-eshte-48-fotot-43796" }