Julian Deda ka një lajm të mirë: Boll me pushime, nesër…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:38 29-08-2016 Julian Deda ka një lajm të mirë: Boll me pushime, nesër…

Aktori i humorit Julian Deda i ka dhënë fund pushimeve, por në të njëjtën kohë ai ka njoftuar për fillimin e sezonit të Apartamentit 2XL.

Siç duket edhe nga komentet, fansat janë shprehur entuziastë dhe shkruajnë se mezi po e presin sezonin e ri të Apartamentit 2XL.

“Boll me pushime, nesër fillon puna për sezonin e ri të Apartamentit 2XL. Shihemi së shpejti. Me zi po pres t'ju takoj” shkruan Juli. 

jul_deda4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021466016769409
array(1) { ["section"]=> string(59) "julian-deda-ka-nje-lajm-te-mire-boll-me-pushime-neser-51192" }