Të ndjehesh i bekuar si Julian Deda

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 18-01-2015 Të ndjehesh i bekuar si Julian Deda Juli me bashkëshorten dhe dy fëmijët, Reina dhe Mateo

Aktori i humorit Julian Deda ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku ka vendosur të prezantojë familjen dhe të shprehë sa i bekuar ndjehet për këtë. Duket se fotot janë realizuar me rastin e festave të fundvitit, edhe pse ai ka vendosur t’i postojë ato pas tyre.

 

 

Përmes mimikës, djali i Julit lë të kuptohet që dëshiron të bëhet aktor si i ati apo gjyshi, Zef Deda.

 

 

 

Midis  komenteve të fansave, nuk mungojnë as ato të gjyshërve.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Françeska Jaçe provokon me foto të nxehta
Kujt i thotë Ermal Mamaqi “Futja kot”? »
Article Logic
Execution time: 0.0069389343261719
array(1) { ["section"]=> string(34) "julian-deda-prezanton-familjen-832" }