Juliana Pasha: I dua dhe pse nuk kanë aromën e trëndafilave, por sepse…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:58 02-07-2016 Juliana Pasha: I dua dhe pse nuk kanë aromën e trëndafilave, por sepse…

Juliana Pasha ka rrëfyer dashurinë që ajo ka për lulet, veçanërisht për “Lulet e diellit”.

“ I dua edhe pse nuk kanë aromëne trëndafilave apo karafilave, por kanë vlera të veçanta si lule. Dielli duhet ti ketë dashur shumë përderisa reflektojnë shëmbëllimin e tij”-shprehet këngëtarja.

juliana_pasha.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026573896408081
array(1) { ["section"]=> string(74) "juliana-pasha-i-dua-dhe-pse-nuk-kane-aromen-e-trendafilave-por-sepse-45314" }