Juliana Pasha lë koncertet “live”, me pushime në brigjet Greke (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:53 18-08-2016 Juliana Pasha lë koncertet “live”, me pushime në brigjet Greke (FOTO)

Këngëtarja Juliana Pasha ka vendosur të heq dorë për ca ditë nga koncertet dhe puna e përditshme, duke udhëtuar drejt brigjeve Greke.

Ajo ka postuar një foto nga Porto Carras Grand Resort që ndodhet  brenda një parajse në Greqinë Veriore.

Këngëtarja duket tepër e relaksuar, teksa shijon rrezet e diellit. 

juliana_pasha.png

juliana_pasha_krem.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01334810256958
array(1) { ["section"]=> string(70) "juliana-pasha-le-koncertet-live-me-pushime-ne-brigjet-greke-foto-50098" }