Juliana Pasha prezanton projektin e saj të ri, do surprizoheni (VIDEOKLIP)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 09-03-2017 Juliana Pasha prezanton projektin e saj të ri, do surprizoheni (VIDEOKLIP)

Juliana Pasha, një nga zërat më të fuqishëm të muzikës shqiptare, megjithëse me shumë vite karrierë muzikore, është ndër të paktat këngëtare që klipet i numëron vetëm me gishtat e njërës dorë. Gjithsej ka vetëm tri këngë me videoklipe dhe sapo ka prezantuar të katrën.

Siҫ kishte lajmëruar edhe më herët për publikun, projekti i ri është një këngë që përmban një mesazh social. “Jeto”, një prodhim muzikor në bashkëpunim me organizatën “Të drejtë dhe të barabartë”, sapo është prezantuar për publikun.

“Jeto” trajton një temë sa të thellë, aq edhe të gjallë. Ajo është krijuar për të sjellë në vëmendjen e të gjithëve një nga fenomenet që ndodhin rëndom në shoqërinë shqiptare - trafikimin njerëzor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031316041946411
array(1) { ["section"]=> string(77) "juliana-pasha-prezanton-projektin-e-saj-te-ri-do-surprizoheni-videoklip-71370" }