Justin Bieber godet fansin, Rita Ora i del në mbrojtje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:48 26-11-2016 Justin Bieber godet fansin, Rita Ora i del në mbrojtje

Pasi goditi fansin e tij disa ditë më parë, Rita Ora i ka dalë në mbrojtje Justin Bieber.

 Këngëtarja ka thënë se nuk është normale që dikush të të prekë fytyrën, dhe instinktivisht çdo njeri do të vetëmbrohej, ashtu siç Bieber bëri.

“Kam përjetuar vetë momente tmerri. Në disa raste, fansat e tejkalojnë vijën e sigurisë dhe për një moment bëhet gjithçka shumë e frikshme. Mendoj se reagimi i Justin ishte shumë natyral, të gjithë do të vepronin njëjtë”, tha Ora.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020416021347046
array(1) { ["section"]=> string(59) "justin-bieber-godet-fansin-rita-ora-i-del-ne-mbrojtje-60744" }