Justin Bieber maskohet për t’i shpëtuar fansave, por merr pamje qesharake me mustaqe dhe mjekër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:03 07-10-2016 Justin Bieber maskohet për t’i shpëtuar fansave, por merr pamje qesharake me mustaqe dhe mjekër

Këngëtari Justin Bieber ka vendosur që të kalojë një ditë të qetë në Amsterdam, i pashqetësuar nga fansat e tij.

Prandaj ka zgjedhur të maskohet me syza, mjekër e mustaqe, por mesa duket ka harruar të mbulojë tatuazhet e tij. Fansat kanë ndezur menjëherë kamerat e telefonave, sapo e kanë dalluar.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073950290679932
array(1) { ["section"]=> string(100) "justin-bieber-maskohet-per-t-i-shpetuar-fansave-por-merr-pamje-qesharake-me-mustaqe-dhe-mjeker-55430" }