Justin Bieber mbështet artistin shqiptar Albert Stanaj

Publikuar tek: kulture-art, më 13:48 26-05-2015

Këngëtari me famë botërore Justin Biber duket se  pëlqen dhe mbështet artistin shqiptar Albert Stanaj. Këngëtari shqiptar Albert Stanaj, tashmë është  i njohur për versionet e tij cover të këngëve hit.

Në një mbrëmje Jazz në hotelin “Ë”, ku Stanaj performonte si artist kryesor, Justin Bieber u shfaq si i ftuar nderi për të mbështetur këngëtarin shqiptar, siç tregon edhe vetë ky i fundit nëpërmjet një fotoje të postuar në Instagram me yllin kanadez.

Bieber është ngjitur në skenë për të kënduar një nga hitet e padiskutueshme të grupit Boyz II Men, “I’ll Make Love To You”.

Më pas ka dalë në skenë edhe djaloshi shqiptar, i cili është pritur mjaft mirë mga publiku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032439947128296
array(1) { ["section"]=> string(60) "justin-bieber-mbeshtet-artistin-shqiptar-albert-stanaj-12006" }