Justin Bieber ndalohet në shfaqjen e Drake, siguria e shoqëron jashtë duke e kapur për fyti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:41 14-04-2015 Justin Bieber ndalohet në shfaqjen e Drake, siguria e shoqëron jashtë duke e kapur për fyti

Justin Bieber është ndaluar që të futet në shfaqjen e reperit Drake në Coachella. Këngëtari është ndaluar nga stafi i sigurisë së show-t, i cili e ka shtrënguar nga fyti dhe më pas e ka shoqëruar jashtë.

Justin u ka treguar rojeve të sigurisë që është ftuar personalisht nga Drake në shfaqje. Javën e kaluar Justin ishte sërish në telashe me të dashurin e Ariana Grandes, Big Sean pasi preku këngëtaren në skenë. Reperi Big Sean u shpreh më pas se:  “ky fëmijë do të mësojë të mos prekë më të dashurën time. Më besoni për këtë”.

21-vjeçari është parë në Kaliforni në show-n e Drake me pjesëtaren e familjes Kardashian, Kendall Jenner. Ai tashmë ndodhet në Europë  për pushime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033612012863159
array(1) { ["section"]=> string(95) "justin-bieber-ndalohet-ne-shfaqjen-e-drake-siguria-e-shoqeron-jashte-duke-e-kapur-per-fyti-8707" }