Justin Bieber sërish nudo me Sofia-n, festojnë ditëlindjen e saj të 18-të (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:32 28-08-2016 Justin Bieber sërish nudo me Sofia-n, festojnë ditëlindjen e saj të 18-të (Fotot)

Këngëtari Justin Bieber dhe e dashura e tij Sofia Richie, po festojnë ditëlindjen e saj të 18-të duke shkëmbyer shumë puthje, përqafime si edhe pakëz lakuriqësi.

Sofia mbushi 18 vjeç ditën e enjte dhe që të premten të dy morën një avion privat dhe u drejtuan për në kufirin jugor. Ata kanë shkuar në Cabo ... dhe kimia midis çiftit dallon me kilometra larg.

Justin nuk ka frikë të dalë nudo, pasi sipas TMZ, me shaka ka hequr pantallonat përpara një shërbëtori. Fundja kjo nuk është hera e parë që këngëtari del nudo në publik.

Ky veprim mesa duket është kthyer në zakon për të. Sofia është femra e parë me të cilën Justin duket shumë i dashuruar që pas ndarjes me Selena Gomez. Ai madje ka fshirë edhe instagramin për të disa javë më parë.

14137924_886371391493149_655485066_n.jpg14182507_886371394826482_1500143733_n.jpg14182684_886371384826483_1726938038_n.jpg14169584_886371388159816_162688805_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086638927459717
array(1) { ["section"]=> string(84) "justin-bieber-serish-nudo-me-sofia-n-festojne-ditelindjen-e-saj-te-18-te-fotot-51085" }