Justin Timberlake do të bëhet baba

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:08 01-02-2015 Justin Timberlake do të bëhet baba

 

Këngëtari i famshëm është duke pritur fëmijën e tij të parë me aktoren Jessica Biel, lajm që e ka konfirmuar ai vetë ditën e shtunë në festën e ditëlindjes së tij.

“Faleminderit të gjithëve për urimet, këtë vit do të marrë dhuratën më të madhe,” ka shkruajtur ai në një fotografi të postuar në rrjetin social instagram duke puthur barkun e Jessica-s shtatzënë.

Këngëtari 34 vjeçar dhe aktorja Jessica Biel u martuan në vitin 2012 në një ceremoni romantike në Itali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021749019622803
array(1) { ["section"]=> string(39) "justin-timberlake-do-te-behet-baba-2073" }