Justina Aliaj si një çupëlinë, ngre peshë sallën! Mjafton një mikrofon... dhe shikoni ç’bën (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 09:34 07-05-2018 Justina Aliaj si një çupëlinë, ngre peshë sallën! Mjafton një mikrofon... dhe shikoni ç’bën (VIDEO) Justina Aliaj

Këngëtarja shkodrane Justina Aliaj, me energjinë dhe natyrën e saj lozonjare ngjan si një çupëlinë e cila ka vendosur të ndalë kohën e të jetojë çdo çast ashtu si i vjen.

Me energjinë dhe zërin e saj të mrekullueshëm, Justina Aliaj ka dhuruar një spektakël të vërtetë mbrëmë në eventin organizuar te restorant Piaca në Tiranë me rastin e 85 vjetorit të Nexhmije Pagarushës, mbretëreshës së këngës shqiptare.

I mjaftoi veç një mikrofon e një piano ku luante e talentuara Besiana Mehmeti, ardhur enkas nga Maqedonia, për të mbajtur mbërthyer sallën me dhjetëra të ftuar e dashamirës të artit.

Dëgjoni, “Ky marak, marak i shkretë...”

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021988868713379
array(1) { ["section"]=> string(99) "justina-aliaj-si-nje-cupeline-ngre-peshe-sallen-mjafton-nje-mikrofon-dhe-shikoni-c-ben-video-119769" }