Juve-Real përballje titanësh, moderatorja seksi lutet për bardh e zinjtë

Publikuar tek: sport, më 21:38 11-04-2018 Juve-Real përballje titanësh, moderatorja seksi lutet për bardh e zinjtë Eva Murati

3 golat e Juventusit mbrëmjen e sotme në ndeshjen kundër Real Madritit kanë lënë pa fjalë të gjithë tifozët anembanë, e ndërsa njëra prej bukurosheve të ekranit shqiptar ka treguar se ka filluar të lutet për kualifikimin e ekipit italian.

Bëhet fjalë për moderatoren e sportit, Eva Murati e cila me anë të një postimi në Instagram ka bërë të ditur që mbrëmjen e sotme anon nga ana e Juventusit.

Shpresoj që romanët të jenë lutur dje në Vatikan edhe për fitoren e Juventusit sot”, ka shkruar ajo në foton e postuar.

Juventusi ka arritur të kthejë rezultatin mbrëmjen e sotme pas humbjes 0-3 në shtëpi një javë më parë.

eva_murati.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO/ Ka GOOL në MADRID, JUVENTUSI shënon të tretin dhe 'shtang' stadiumin
“Sa keni paguar për këtë penallti”, Chiellini reagon i revoltuar »
Article Logic
Execution time: 0.010976076126099
array(1) { ["section"]=> string(78) "juve-real-perballje-titanesh-moderatorja-seksi-lutet-per-bardh-e-zinjte-116556" }