Juventus bëhet e frikshme, me ‘ndihmën’ e arbitrit merr 3 pikët e radhës

Publikuar tek: sport, më 22:43 27-01-2018 Juventus bëhet e frikshme, me ‘ndihmën’ e arbitrit merr 3 pikët e radhës

Juventues mund të thuhet me plot gojën se tashmë është kthyer e frikshme në kampionatin italian.

Skuadra e Allegrit arriti të marrë një fitore me shumë vlerë në transfertë përballë Kievos.

Bardhezinjtë patën edhe ‘ndihmën’ e arbitrit në këtë ndeshje i cili me të drejtë largoi nga fusha dy lojtarë të Kiveos me karton të kuq.

Pas kësaj ndeshje Juventus është në vendin e parë dhe pret ndeshjet e rivalëve të tjerë, teksa Napoli luan ditën e nesërme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023159980773926
array(1) { ["section"]=> string(76) "juventus-behet-e-frikshme-me-ndihmen-e-arbitrit-merr-3-piket-e-radhes-108193" }