Juventus bën gati ofertën për talentin portugez të Portos

Publikuar tek: sport, më 00:39 09-01-2018 Juventus bën gati ofertën për talentin portugez të Portos

Juventus e ka shumë të kompletuar pjesën e avancuar të skuadrës me lojtarë që bëjnë diferencën në çdo moment.

Por pavarësisht kësaj, drejtuesit bardhezinj janë gjithmonë në kërkim të elementëve të rinj që mund të bëjnë përmirësojnë grupin.

Një nga emrat më të lakuar në këtë drejtim sipas mediave italiane është talenti portugez i Portos, Diogo Dalot.

Mësohet se Juventus mund të ofrojë një shumë të konsiderueshme deri në 20 milionë euro për 18-vjeçarin.

Vlen të theksohet se ky është çmimi i klauzolës së Diogo Dalot dhe se drejtuesit torinez mund të negociojnë për ta ulur atë disi. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095438957214355
array(1) { ["section"]=> string(64) "juventus-ben-gati-oferten-per-talentin-portugez-te-portos-105904" }