Juventus – Lion, Ronaldo shënon një perlë nga jashtë zone (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 22:47 07-08-2020 Juventus – Lion, Ronaldo shënon një perlë nga jashtë zone (VIDEO)

Ronaldo ka kalur në avantazh Juventusin në minutën e 60-të.

Portugezi ka shënuar një super gol nga jashtë zone, duke e çuaar rezultatin në 2-1, mirëpo për t’u kualifikuar i duhet dhe një tjetër gol, ndërkohë që minutat po mbarojnë.

Bardhezinjtë janë në formë, pasi vijnë nga fitimi i titullit kampion në Itali. Trajneri Sarri ka vendosur të zbresë në fushë me më të mirët që ka në dispozicion, duke mos ”kursyer” asgjë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010215044021606
array(1) { ["section"]=> string(67) "juventus-lion-ronaldo-shenon-nje-perle-nga-jashte-zone-video-216442" }